Piyano - Klavye, Müzik, Piano ile Oyunlar

Müzik ve Ses Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 17.6 MB
  • Version 4.1 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Firma Gismart
Mobil cihazınızda oynayabilecepiniz müzik oyunu olan Piyano mobil oyunu ile eğlencenize bakın.

Piyano - Klavye, Müzik, Piano müzikal enstrümanları ile akorları ve müzik notalarını öğrenmenize yardım eden ücretsiz bir elektrikli klavye simulator uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Piyano çalmak Android mobil cihazınız ile artık çok daha kolay. 

Gerçek piyano notalar okumak ve caz, blues ve klasik müzik çalmak için size öğretmek için dersler ve ücretsiz oyun oturumları boyunca size rehberlik edecektir.  Sizde uygulamanın sizleri yönlendirmesi doğrultusunda oyun ile eğlenebileceksiniz. Piyano, kuyruklu piyano, Org, Klavsen, Akordeon, Arp ve daha fazlası öğrenmeniz için uygulamamızda sizleri bekliyor. 

Serbest modda orijinal melodiler ayırırlar ve özel efektler ve ritimleri ile oynatmak için onları kayıt, ya da büyük bir piyanist olmak için gereken her şeyi öğrenmek için dersler ile oynamak. Gerçek Bir Piyanist olmak için yolculuğa alarak, tüm önemli akorları ve nasıl nota okumayı öğreneceksiniz? Bunun yanıtı Piyano - Klavye, Müzik, Piano mobil uygulamasında yer alıyor. 

Havalı mini oyunlarınızın keyfini çıkarın ve herhangi bir ders olmadan piyano çalmaya başlayın. Magic Tiles oyunundaki düşen blokların altındaki tuşlara basarak ünlü şarkılar söyleyin. Magic Keys'deki beyaz ve siyah tuşlara rastgele basarak zamanlama ve tempo anlayışınızı geliştirin. Böylelikle mobil cihazınız sayesinde eğlenceli ve bol müzikli anlar yaşamış olursunuz. 

Piyano - Klavye, Müzik, Piano ile Oyunlar indir